مقاله ها

اطلاعیه کلاس ها

 

کـلـاس هایـی که تـشـکیل نـمی شود

نام درس

نام استاد

تاریخ 

توضیحات

  استاد عباس فلاح نژاد 7اردیبهشت ماه  
  استاد علیرضا ساربانها 7اردیبهشت ماه  
  استاد محمدرضا آرموتی 7اردیبهشت ماه  
  استاد مهدی شاهرخی 7اردیبهشت ماه  
  استاد  فریدون جم  7اردیبهشت ماه  
  استاد  وحید معدنی پور 21 اردیبهشت ماه  
  استاد محمد قدسی 7اردیبهشت ماه به علت برگزاری امتحانات کنکور مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه شریف کلاسهای دکتر قدسی تشکیل نمیشود
  استاد محمد وادی پور  6 اردیبهشت ماه  
  استاد دکتر جم  7 اردیبهشت ماه  
  استادوحید معدنی پور 21 اردیبهشت ماه  
  استاد خانم ربانی 30 فروردین ماه  
  استاد خانم ربانی 31 فروردین ماه  

 

کـلــاس هـای جـبـرانـی

 نام استاد

نام درس

تاریخ جبرانی

توضیحات

جعفري نسب زهرا سيستم عامل (2) 1396/02/10 کلاس 202 --- 8 الي 14
سهلورد نگين ذخيره وبازيابي اطلاعات 1396/02/10 کلاس 201 --- 16 الي 18:15
نصيري مجد سعيد کاربرد رايانه در شهرسازي 1396/02/10 کارگاه 1 --- 15 الي 18
پورجنابي مجيد آشنايي با زلزله و اثر آن بر سازه ها 1396/02/10 کلاس 404 --- 9:30 الي 11:30
قزويني طاهره حسابداري دولتي1 1396/02/10 کلاس 512 --- 8 الي 16
ميرزايي پريسا فيزيک 2 1396/02/10 کلاس 503 --- 8 الي 10:45
ميرزايي پريسا فيزيک الکتريسيته ومغناطيس 1396/02/10 کلاس 503 --- 10:45 الي 12:30
ميرزايي پريسا فيزيک عمومي 1396/02/10 کلاس 503 --- 12:30 الي 14:15
ميرزايي پريسا فيزيک 2 1396/02/10 کلاس 503 --- 14:15 الي 17:15
محمدي مصطفي انديشه اسلامي(1) 1396/02/10 کلاس 203 --- 8 الي 10
محمدي مصطفي انديشه اسلامي(1) 1396/02/10 کلاس 206 --- 12:30 الي 14:30
محمدي مصطفي انديشه اسلامي(1) 1396/02/10 کلاس 206 --- 15 الي 17
آسماني رعنا نقشه برداري 1396/02/10 کلاس 508 --- 8 الي 18
ايراندوست حسين آزمايشگاه مدار مجتمع خطي 1396/02/10 آز الکترونيک 1 --- 10:45 الي 13:45
دشتي خطبه سرا زينب ارزيابي کار و زمان 1396/02/10 کلاس 504 --- 13:45 الي 16:30
بيک پور حامد اصول سرپرستي 1396/02/10 کلاس 103 --- 14:30 الي 16:15
کرمي عليرضا مهندسي پي 1396/02/10 کلاس 211 --- 12 الي 14
کوهبر داريوش طراحي اجزاء 2 1396/02/10 کلاس 511 --- 10:45 الي 13:30
کوهبر داريوش نحوه اجراي تاسيسات مکانيکي ساختمان 1396/02/10 کلاس 511 --- 13:30 الي 17:15
زماني منصوره اصول حسابداري و هزينه يابي 1396/02/10 کلاس 205 --- 16:30 الي 18
رباني فاطمه هوش مصنوعي 1396/02/10 کلاس 505 --- 8 الي 13:45
نورياني هاجر محاسبات عددي 1396/02/10 کلاس 212 --- 14:30 الي 17:30
مولازاده محرم هندسه ترسيمي 1396/02/10 کلاس 204 --- 15:15 الي 18
کرمي سمانه مصالح ساختماني و آزمايشگاه 1396/02/10 آز عمران 16 الي 18:15
رباني فاطمه محيط هاي چند رسانه اي 1396/02/10 کلاس 507 --- 14 الي 17
علي اکبري فرزانه اقتصاد1(خرد) 1396/02/11 کلاس 206 --- 16 الي 18
علي اکبري فرزانه اقتصاد2(کلان) 1396/02/11 کلاس 206 --- 14 الي 16
بختياري محمد دانش خانواده و جمعيت 1396/02/11 کلاس 111 --- 15:30 الي 17:30
معدني پور وحيد روشهاي توليد 1396/02/11 کلاس 201 --- 16:30 الي 18
شاه بيک شکوه رياضي مهندسي 1396/02/11 کلاس 210 --- 10:45 الي 13:45
کشاورز زياراني حسن مباني الکترونيک 1396/02/11 کلاس 204 --- 14 الي 18
بيک پور حامد روشهاي تعمير و نگهداري ساختمان 1396/02/11 کلاس 516 --- 11 الي 12:45
اسمعيل زاده مهديه آز فيزيک 1 1396/02/11 آز فيزيک 15:30 الي 16:30
جباري مقدم فاطمه مخابرات ديجيتال 1396/02/11 کلاس 110 --- 16:30 الي 18:15
نامدار مريم اصول قطعات ماکروويودر شبکه هاي مخابراتي 1396/02/12 کلاس 403 --- 13:45 الي 16:30
نامدار مريم مدارهاي الکتريکي1 1396/02/12 کلاس 104 --- 10:45 الي 13:45
پهلواني نيلوفر آزمايشگاه مدارهاي مخابراتي 1396/02/12 آز مخابرات 2 --- 14:45 الي 18:15
نورياني هاجر معادلات ديفرانسيل 1396/02/12 کلاس 512 --- 8 الي 14
شاه بيک شکوه رياضي مهندسي 1396/02/12 کلاس 103 --- 15:30 الي 17:15
سليمي آرزو معادلات ديفرانسيل 1396/02/12 کلاس 201 --- 8 الي 9:45
سليمي آرزو معادلات ديفرانسيل 1396/02/12 کلاس 201 --- 9:45 الي 11:30
سليمي آرزو آمار و احتمالات مهندسي 1396/02/12 کلاس 201 --- 11:30 الي 14:15
سليمي آرزو آمار و احتمالات مهندسي 1396/02/12 کلاس 201 --- 14:15 الي 17
معدني پور وحيد علم مواد 1396/02/12 کلاس 202 --- 8 الي 13:45
معدني پور وحيد نقشه کشي صنعتي 2 1396/02/12 کارگاه 1 --- 13 الي 15
هاشمي سيما طراحي معماري 1 1396/02/12 کلاس 504 --- 12:30 الي 18:15
مولازاده محرم ترسيم فني 1396/02/12 کلاس 204 --- 13:15 الي 18
جباري مقدم فاطمه آزمايشگاه فيزيک 2 1396/02/12 از الکترونيک 2 --- 17:15 الي 18:15
اکبري معلم حميد مهندسي محيط زيست 1396/02/12 کلاس 508 --- 8 الي 12
اکبري معلم حميد اصول مهندسي ترافيک 1396/02/12 کلاس 508 --- 12 الي 16
تقي زاده وحيد اقتصاد شهري 1396/02/12 کلاس 510 --- 9 الي 10:45
تقي زاده وحيد تاريخ شهرهاي ايراني-اسلامي 1396/02/12 کلاس 510 --- 12:30 الي 14:15
تقي زاده وحيد اصول سيستم هاي اطلاعات مکاني 1396/02/12 کلاس 510 --- 14:15 الي 17:30
قبادي فريد پايداري سازه 1396/02/12 کلاس 205 --- 8:30 الي 11
فلاح مراد بتول تاريخ تحليلي صدر اسلام 1396/02/13 کلاس 511 --- 10 الي 12
باستاني نصيبه آزمايشگاه ميکروکنترلرها 1396/02/13 کارگاه 1 --- 16 الي 18
پورجنابي مجيد مکانيک خاک و مهندسي پي 1396/02/13 کلاس 203 --- 13:30 الي 18
حاجي کريمي نفيسه آزمايشگاه معماري کامپيوتر 1396/02/13 آز الکترونيک 4 --- 8 الي 10:45
اسمعيل زاده مهديه کارگاه ريخته گري ذوب و مدلسازي 1396/02/13 از الکترونيک 1 --- 14:45 الي 16:30
جباري مقدم فاطمه تحليل مدارهاي الکتريکي 1396/02/13 کلاس 204 --- 13 الي 17:30
مرزبان شاهرخ تئوري پيشرفته مخابرات I 1396/02/13 اتاق تحصيلات تکميلي ساختمان شماره 2 --- 8 الي 10:45
مرزبان شاهرخ تئوري اطلاعات و کدنيک1 I 1396/02/13 اتاق تحصيلات تکميلي ساختمان شماره 2 --- 10:45 الي 13:45
مرزبان شاهرخ سيستم هاي مخابرات ماهواره اي 1396/02/13 کلاس 201 --- 14الي 16:30
ايزد پناه نجوا ايجادبانکهاي اطلاعاتي 1396/02/14 کارگاه 3 --- 13:45 الي 18
ميروکيلي منيرالسادات تحقيق در عمليات 2 1396/02/14 کلاس 519 --- 8 الي 11:30 کلاس 520 --- 11:30 الي 14:15
نجاتيان سونيا انسان،طبيعت،معماري 1396/02/14 کلاس 522 --- 8 الي 18
دشتگرد سميه ترسيم مقدماتي 1396/02/14 کلاس 511 --- 8 الي 13:15
شاه بيک شکوه رياضي مهندسي 1396/02/14 کلاس 520 --- 8 الي 10:45
شاه بيک شکوه معادلات ديفرانسيل 1396/02/14 کلاس 504 --- 13:45 الي 16:30
معدني پور وحيد نقشه کشي صنعتي 2 1396/02/14 کلاس 201  --- 13:30 الي 14:45
کشاورز زياراني حسن مباني مهندسي برق 1 1396/02/14 کلاس 204 --- 13 الي 18
طالبي سمانه کارآفريني و پروژه 1396/02/14 سالن کنفرانس 8 الي 11
طالبي سمانه سخت افزار کامپيوتر(2) 1396/02/14 کلاس 508 --- 11 الي 13
طالبي سمانه سخت افزار کامپيوتر(2) 1396/02/14 کلاس 513 --- 14 الي 16:30
طالبي سمانه اصول سرپرستي 1396/02/14 کلاس 211 --- 16:30 الي 18:15
هاشمي سيما آشنايي با معماري جهان 1396/02/14 کلاس 504 --- 8 الي 14
هاشمي سيما تنظيم شرايط محيطي 1 1396/02/14 کلاس 515 --- 14 الي 18:15
اجاقي پگاه آزمايشگاه سيتم هاي کنترل خطي 1396/02/14 گارگاه 2 --- 16:30 الي 18:15
جعفري نسب زهرا کارگاه سيستم عامل(2) 1396/02/17 کارگاه            ---- 8 الي 14
نورياني هاجر رياضيات مهندسي 1396/02/17 کلاس 504 --- 14:30 الي 17:30
نصيري مجد سعيد حقوق و قوانين شهري 1396/02/17 کارگاه 1 --- 15 الي 18
قزويني طاهره حسابداري دولتي1 1396/02/17 کلاس 512 --- 8 الي 16
کشاورز زياراني حسن الکترونيک صنعتي 1396/02/17 کلاس 103 --- 8 الي 10:45
سهلورد نگين ساختمان‌ هاي داده 1396/02/17 کلاس 110 --- 16 الي 18:15
مولازاده محرم هندسه ترسيمي 1396/02/17 کلاس 204 --- 15:15 الي 18
فلاح نژاد سعيده آمارو احتمالات 1396/02/17 کلاس 111 --- 8 الي 12
بابامحمودي رمضان مهندسي نرم افزار 1396/02/17 کلاس 206 --- 12:30 الي 15
بابامحمودي رمضان پايگاه داده ها 1396/02/17 کلاس 206 --- 15 الي 18
جباري مقدم فاطمه تحليل مدارهاي الکتريکي 1396/02/17 کلاس 103 --- 13:45 الي 16:45
بختياري محمد انديشه اسلامي (2) 1396/02/18 کلاس 111 --- 15:30 الي 18
معدني پور وحيد روشهاي توليد 1396/02/18 کلاس 201 --- 16:30 الي 18
اسمعيل زاده مهديه آزمايشگاه فيزيک 1 (حرارت و مکانيک) 1396/02/18 آز فيزيک 15:30 الي 16:30
پياده کوهسار مرتضي اصول طراحي کامپايلر 1396/02/18 کلاس 513 --- 11:30 الي 15
اجاقي پگاه آزمايشگاه سيتم هاي کنترل خطي 1396/02/18 گارگاه 2 --- 16:30 الي 18:15
جباري مقدم فاطمه تحليل مدارهاي الکتريکي 1396/02/18 کلاس 110 --- 16:30 الي 18:15
نامدار مريم اصول قطعات ماکروويودر شبکه هاي مخابراتي 1396/02/19 کلاس 403 --- 13:45 الي 16:30
نامدار مريم مدارهاي الکتريکي1 1396/02/19 کلاس 104 --- 10:45 الي 13:45
احمدي رضا برنامه ريزي نگهداري و تعميرات 1396/02/19 کلاس 210 --- 16:30 الي 18
حسيني اصل سيدعلي سازه هاي بتن آرمه 1 1396/02/19 کلاس 201 --- 12 الي 15
حسيني اصل سيدعلي سازه هاي فولادي 1 1396/02/19 کلاس 201 --- 15 الي 18
کشاورز زياراني حسن تاسيسات الکتريکي و پروژه 1396/02/19 کلاس 204 --- 8 الي 10:45
کشاورز زياراني حسن تاسيسات الکتريکي و پروژه 1396/02/19 کلاس 204 --- 16 الي 18
پياده کوهسار مرتضي نظريه زبان ها و ماشين ها 1396/02/19 کلاس 202 --- 14 الي 17
مولازاده محرم ترسيم فني 1396/02/19 کلاس 204 --- 13:15 الي 18
کشاورزي محمدحسين حسابداري صنعتي1 1396/02/19 کلاس 504 --- 14 الي 18
جباري مقدم فاطمه آزمايشگاه فيزيک 2 1396/02/19 از الکترونيک 2 --- 17:15 الي 18:15
فلاح مراد بتول انقلاب اسلامي ايران 1396/02/20 کلاس 510 --- 9:30 الي 11
اسمعيل زاده مهديه کارگاه ريخته گري ذوب و مدلسازي 1396/02/20 از الکترونيک 1 --- 14:45 الي 16:30
توفيقي محمدحسين کنترل مدرن 1396/02/20 کلاس 511 --- 8 الي 10:45
توفيقي محمدحسين کنترل مدرن 1396/02/20 کلاس 511 --- 10:45 الي 13:45
توفيقي محمدحسين کنترل مدرن 1396/02/20 کلاس 511 --- 13:45 الي 16:30
توفيقي محمدحسين کنترل مدرن 1396/02/20 کلاس 511 --- 16:30 الي 18:15
جباري مقدم فاطمه تحليل مدارهاي الکتريکي 1396/02/20 کلاس 204 --- 13 الي 17:30
ايزد پناه نجوا برنامه سازي پيشرفته (2) 1396/02/21 کارگاه 3 --- 13:45 الي 18
بابامحمودي رمضان مباني مهندسي نرم افزار 1396/02/21 کلاس 201 --- 15:30 الي 18
اجاقي پگاه آزمايشگاه سيتم هاي کنترل خطي 1396/02/21 گارگاه 2 --- 16:30 الي 18:15
نصيري مجد سعيد درک و بيان محيط شهري 1396/02/24 کارگاه 1 --- 15 الي 18
حسيني اصل سيدعلي تحليل سازه ها 2 1396/02/24 کلاس 212 --- 15:30 الي 18:15
کشاورز زياراني حسن تاسيسات الکتريکي و پروژه 1396/02/24 کلاس 404 --- 8 الي 10:45
دشتي خطبه سرا زينب مديريت و کنترل پروژه 1396/02/24 کلاس 206 --- 13:45 الي 16:30
جباري مقدم فاطمه تحليل مدارهاي الکتريکي 1396/02/24 کلاس 103 --- 13:45 الي 16:45
اسمعيل زاده مهديه آزمايشگاه فيزيک 1 (حرارت و مکانيک) 1396/02/25 آز فيزيک 15:30 الي 16:30
بختياري محمد انديشه اسلامي (1) 1396/02/25 کلاس 111 --- 15:30 الي 18
جباري مقدم فاطمه تحليل مدارهاي الکتريکي 1396/02/25 کلاس 110 --- 16:30 الي 18:15
نامدار مريم اصول قطعات ماکروويودر شبکه هاي مخابراتي 1396/02/26 کلاس 403 --- 13:45 الي 16:30
نامدار مريم مدارهاي الکتريکي1 1396/02/26 کلاس 104 --- 10:45 الي 13:45
نصيري مجد سعيد درک و بيان محيط شهري 1396/02/26 کلاس 201 --- 9 الي 18
احمدي رضا برنامه ريزي نگهداري و تعميرات 1396/02/26 کلاس 210 --- 16:30 الي 18
معدني پور وحيد نقشه کشي صنعتي 1 1396/02/26 کلاس 202 --- 8 الي 17
کشاورزي محمدحسين حسابداري صنعتي1 1396/02/26 کلاس 504 --- 14 الي 18
جباري مقدم فاطمه آزمايشگاه فيزيک 2 1396/02/26 از الکترونيک 2 --- 17:15 الي 18:15
باستاني نصيبه آزمايشگاه ميکروکنترلرها 1396/02/27 کارگاه 1 --- 16 الي 18
پياده کوهسار مرتضي برنامه سازي منطق 1396/02/27 کلاس 406 --- 10 الي 13
ايزد پناه نجوا برنامه سازي پيشرفته (2) 1396/02/28 کارگاه 3 --- 13:45 الي 18
معدني پور وحيد نقشه کشي صنعتي 2 1396/02/28 کلاس 504 --- 13:30 الي 15
ايزدي مهدي بهره برداري از سيستم هاي قدرت 1396/02/28 کلاس 511 --- 8 الي 10:45
ايزدي مهدي کيفيت توان 1396/02/28 کلاس 511 --- 10:45 الي 13
سهلورد نگين گرافيک کام‍پيوتري(1) 1396/02/28 کارگاه 1 --- 16 الي 18:15
مولازاده محرم هندسه ترسيمي 1396/02/28 کلاس 523 --- 8 الي 13
مولازاده محرم ترسيم فني 1396/02/28 کلاس 523 --- 13 الي 18
برهليا ساسان شبکه هاي کامپيوتري 1396/02/31 کلاس 505 --- 8:30 الي 11:15 و 11:30 الي 14
جباري مقدم فاطمه تحليل مدارهاي الکتريکي 1396/03/01 کلاس 110 --- 16:30 الي 18:15
احمدي رضا برنامه ريزي نگهداري و تعميرات 1396/03/02 کلاس 210 --- 16:30 الي 18
کشاورزي محمدحسين حسابداري صنعتي1 1396/03/02 کلاس 504 --- 14 الي 18
جباري مقدم فاطمه آزمايشگاه فيزيک 2 1396/03/02 از الکترونيک 2 --- 17:15 الي 18:15
باستاني نصيبه آزمايشگاه ميکروکنترلرها 1396/03/03 کلاس 111 --- 15:30 الي 17:15
نجاتيان سونيا انسان،طبيعت،معماري 1396/03/04 کلاس 503 --- 8 الي 18
گودرزي سايه تنظيم شرايط محيطي (2) 1396/03/04 آتليه 4 --- 8 الي 12:30 کلاس 521 --- 12:30 الي 18
مولازاده محرم ترسيم فني 1396/03/04 کلاس 523 --- 8 الي 13
مولازاده محرم هندسه ترسيمي 1396/03/04 کلاس 523 --- 13 الي 18

 

 

 

 

**************************************************************

***************************************************************